• 0532 484 77 42
  • ucarligenclikdernegi@gmail.com
  • ugdevs@gmail.com

TÜRKİYE’DE İLK DEFA. KARAYİPLER’DE AVRUPA GÖNÜLLÜ HİZMETİ

TÜRKİYE’DE İLK DEFA. KARAYİPLER’DE AVRUPA GÖNÜLLÜ HİZMETİ

TÜRKİYE’DE İLK DEFA.
KARAYİPLER’DE AVRUPA GÖNÜLLÜ HİZMETİ

İklim Uyumu Konferansı Saint Vincent ve Grenadinlerde 10 Seneyi aşkın uygulanan bir programdır. İklim felaketlerinin zararlarını görmeye başlayan St. Vincent ve Grenadinlerde, iklim değişikliğine ve iklim değişikliğinin sonuçlarına dikkat çekmek amacıyla uzun süredir eğitim programlarında deneyimli Richmond Vale Akademi’nin düzenlediği bir programdır.

Bu kapsamda St. Vincent ve Grenadinlerde bulunan Richmond Vale Academy bünyesinde düzenlenecek olan İklim Uyumu Konferansı programı kapsamında 6 aylık EVS programına 12 Türk gönüllü dahil edilecektir. Program Van Yuzuncu Yıl Universitesi ( Başvuran Kuruluş ), Uçarlı Gençlik Derneği ( Gönderici Kuruluş ) olarak uygulanmaktadır.

Programa katılım için İngilizce bilgisi zorunlu olup, başvuruları Richmond Vale Academy değerlendirecek ve gönüllüler 2 haftlalık online ve 2 haftalık 1 Mayıs – 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında Van’da düzenlenecek yerel eğitime katılmak zorundadır.

Uygulanma Tarihleri :
20 Haziran – 20 Aralık 2018
1 Kasım 2018 – 1 Mayıs 2019

Program kapsamında, yemek ve konaklama masrafları, 68 EUR aylık cep harçlığı, 1000 Avroya kadar yol masrafı ve St. Vincent ve Gradaniler’deki vize masrafları karşılanacaktır.

Program hakkında detaylı bilgi için : http://richmondvale.org/climate-change-activist/

Son Başvuru Tarihi : 1 Nisan 2018

Başvuru Formu : http://richmondvale.org/application-form/

ugdorg

Mesajınızı bırakın